Mācību komplektu Montessori 14 1, koka

€23.63

Jauns produkts

Pieejams

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Zīmola Nosaukums ZW

Bērni, kas ir jaunattīstības uzstādīt Montessori 14 1-Labākais, ko vecāki var iegādāties, lai attīstītu savu bērnu.

Par Montessori sistēma ir pazīstama visā pasaulē, un attīsta ne tikai fizisko un psiholoģisko, bet arī sociālos pamatus.Tas nav skaidras robežas brīvību, bērns rāda pilnīgu neatkarību.

Jaunattīstības uzstādīt Montessori 14 1-šis ir unikāls un lielākā daļa pilns komplekts bērniem no 1 līdz 2 gadiem.Daudz dažādu moduļus, kas palīdzēs iepazīt krāsas, figūras, iemācīties elementāru kontu, noteikt to augstumu un garumu objektus.

Smalko motoriku, roku palīdz ātrāk runas veidošanos un šī Montessori 14 1 kļūs īsta atvēršana jums.

Vienā lielā jūs atradīsiet 14 moduļi dažādas sarežģītības.Bērnam būs iespēja pārmaiņus spēlēt un attīstīt savas prasmes, godinot tos ar katru reizi.

Loģiskā domāšana ir iesaistīts, un ievērojot atmiņas ir izstrādātas visos moduļos, Montessori 14-in-1 izstrādes komplektu.Galu galā, savākt kādu no spēlēm, tā būs pirmā reize, kad daudz pūļu, assiduity un spēju veikt uzdevumus, meklēt veidus, kā tās risināt, mēģinot kad uzreiz iespējas.

Šādas spēles līdzi bērnus un vecākus, ciešāk kopā, jo tas ir nepieciešams veltīt ne maz laika, lai bērnam saprast, un cik tas ir pareizi, un vai vispār ir risinājums, lai šīs mīklas.Un, protams, tuvu cilvēku vienmēr būs tur, pateiks, nomierināties, ja kaut kas nedarbojas, un dos ticību tās spēku.Iepakojuma Saturs

14 izglītības moduļos

eva puses, montessori, rotaļlieta pica koka, dižskābardis grabēt, spēle lielveikalu, montessori rotaļlietas koka, bērnu rotaļu spogulis, komplekts izglītības rotaļlietas, montessori materiāli, gudrība kaste, ohye rotaļlietas