Sniffing Pad Izturīgs, Mācību Mat Dekompresijas Rotaļlieta Mājdzīvniekiem

€6.13

-27 %

€8.50

Jauns produkts

Pieejams

Materiāls Citi
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Modeļa Numurs Sniffing Pad
Vienuma Tips Manevrētspēja Iekārtas

Sniffing Pad Izturīgs, Mācību Mat Dekompresijas Rotaļlieta Mājdzīvniekiem

1、Suņu Rotaļlietas: suns snuffle paklājs ir unikāls suņu apmācību mat, kas ļauj jūsu suns, lai atrastu uzkodas vai mazas rotaļlietas, kas paslēptas mat.Un tas uztur suni garīgi un fiziski jāstimulē, un tas palīdz mazināt stresu un atpūsties,

2、Liels Apmācība: mat palīdz apmācīt jūsu suni smarža, patērē sava suņa enerģijas un zaudēt svaru.Un to var saglabāt jūsu suns aizņemts un izvairītos no jūsu sunim ir garlaicīgi un nodarbojas ar destruktīvu uzvedību.

3、r suns aizņemts un izvairītos no jūsu sunim ir garlaicīgi un nodarbojas ar destruktīvu uzvedību. 3. Haizivs Forma: sniffing platība paklājiņš ir paplašināta, un lolojumdzīvnieku barības slēpto un ēd ap mat, un apakšā paklājiņš ir neslīdošs.

4、asy Tīrīt: suns snuffle paklājiņš ir izgatavots no mīksta bite-izturīgs vilnas, un to var mazgāt ar veļas mazgājamo mašīnu.

5、ge paklājiņš: izmērs paklājiņš ir apmēram 63*48cm/24.8*18.8 gadā, kas ir ļoti piemēroti maziem, vidējiem un trušu dzīvniekiem.

Funkcijas: 1. Suņu Rotaļlietas: suns snuffle paklājs ir unikāls suņu apmācību mat, kas ļauj jūsu suns, lai atrastu uzkodas vai mazas rotaļlietas, kas paslēptas mat.Un tas uztur suni garīgi un fiziski jāstimulē, un tas palīdz mazināt stresu un atpūsties,

2. Liels Apmācība: mat palīdz apmācīt jūsu suni smarža, patērē sava suņa enerģijas un zaudēt svaru.Un to var saglabāt jūsu suns aizņemts un izvairītos no jūsu sunim ir garlaicīgi un nodarbojas ar destruktīvu uzvedību.

3. Haizivs Forma: sniffing platība paklājiņš ir paplašināta, un lolojumdzīvnieku barības slēpto un ēd ap mat, un apakšā paklājiņš ir neslīdošs.

4. Viegli Tīrīt: suns snuffle paklājiņš ir izgatavots no mīksta bite-izturīgs vilnas, un to var mazgāt ar veļas mazgājamo mašīnu.

5. Liela paklājiņš: izmērs paklājiņš ir apmēram 63*48cm/24.8*18.8 gadā, kas ir ļoti piemēroti maziem, vidējiem un trušu dzīvniekiem.

Specifikācija:

Nosaukums: Pad Šņaukāties

Krāsa: pelēka

Materiāls: polar fleece

Izmērs: aptuveni 48*63cm/18.90*24.80 collas

Iepakojuma izmērs: aptuveni 27*22*8cm/10.63*8.66*3.15 collas

Svars: aptuveni 420g

Mērķis: pet sniffing mat/mācību mat/darba aktivitātes paklājiņš/dekoratīvie mat

Iepakojuma Saraksts:

1GB*Sniffing Pad

mirdzumu un spīdumu, lai meitene, anti mājdzīvnieki, cams mājdzīvnieki, saites mājdzīvnieki, liels unicorn, bumbu suns, puppi rotaļlietas, veikalā mājdzīvnieki, barbi krekls, pet rotaļlietas