Herba Artemisiae Annua, Vībotnes Herb, Salds Vērmeles Qing Hao

€11.78

Jauns produkts

Pieejams

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Labākā Vieta Internetā Nopirkt Qing Hao, Herba Artemisiae Annua, Vībotnes Herb, Salds Vērmeles Tieši No No. 1 Ķīnas Herb Tirgus, Bezmaksas Piegāde.Atrast Vairāk Nekā 3000+Beramkravu Ķīnas Žāvēti Garšaugi Vai Tīra Pulvera Vai Ekstrakta Pulveris Vai Atrast Garšaugu Sēklas Šeit.Piemēram, Žeņšeņs, Lingzhi Goji Ogu Dong Quai Dang Shen Bei Qi Lakrica Sakne, Sēnītes Utt.

Saistību atruna

Visi Mūsu Raw Augi tiek žāvēti, sterilizēta, testēti un iepakoti vakuumā-noslēgtos maisos vai kartona kārbās.Lūdzu, ņemiet vērā, ka Augi sastāv no faktiskajām visu, raw pēteris i.e.augļi, stumbrs, sakne, zieds, minerālu, utt.) un nav pārstrādā pulveri, uzmavas, vāciņi vai formulas.Visu Raw Augi, neietver lietošanas informāciju, kā tie ir paredzēti profesionālo herbalists un tiem klientiem, kuriem ir pieredze un zināšanas, kas nepieciešamas, lai droši sagatavot savu formulu.

Individuālie rezultāti var atšķirties.Šis produkts nav paredzēts, diagnosticēt, ārstēt, ārstēt vai novērst jebkuru slimību.Paziņojumus šajā mājas lapā, un visi saistītie uzņēmumi nav novērtējusi FDA.Padomus par ārstniecības vai aprūpes slimnieki būtu, ko iegūst, konsultējoties ar apmācītu veselības aprūpes darbinieku.

dzirnavas herb, olu eļļa, siltuma herbe, annua, nezāļu herbe, vīriešu garšaugi, dzirnavas tabaka, gem eļļa, bio garšaugi, artemisia