2gab Super filtra elementi CY0006, pet cat suns ūdens padeves filtru, Sešu līmeņu filtrācijas sistēma

€5.24

-19 %

€6.55

Jauns produkts

Pieejams

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
LCD Displejs No
Ir Smart Ierīces No
Ar Ūdens Dozatoru
Max Izejas 2000g
Kontaktdakšas Tips US
Barošanas Avots MAKSAS
Laika Iestatīšana No
Veids kaķi
Materiāls Plastmasas
Min Jauda 300g

Ieteicams iegādāties iemesls

*Super filtra elements aile, ir ieteicams mainīt ik pēc 2-3 mēnešiem. *Grafīta kokvilnas, tas ir ieteicams, lai mainītu to every1-2 mēneši.

Super filtra elements kaste

Izmantojot sešu slāņu filtra elements ir pašā līmenī, jonu apmaiņas sveķu ūdens attīrītājs + sākotnējo kokosriekstu čaulas aktīvā ogle + KDF55 sterilizācijas filtra materiāls, lai padarītu mājdzīvnieki, dzeramā ūdens ērtāk un veselīgāk

Grafīta kokvilnas

Rupjas filtrācijas smalko filtrāciju-jonu apmaiņas sveķi-salona (Filtrs piemaisījumiem, mīkstina ūdens kvalitāti, novērstu pet akmeņi)

Lon apmaiņas sveķi

Absorbē dažādi anjoni un katjoni ūdenī, lai sasniegtu mērķi attīrīšanas.Jonu apmaiņas sveķi ir bez porām iekšā, kad tā ir sausa.Tas uzbriest, kad tas absorbē ūdeni un veido ļoti smalkām porām, kas starp lielmolekulāras ķēdes, lai radītu molekulārā adsorbcija, izmantojot van der Waals atrakcija starp molekulām.

Kokosriekstu čaulas aktīvo ogli

Kokosriekstu čaulas aktīvā ogle, kas ir sava veida ogle, kas izmantota, lai attīrītu ūdeni.Izmantot salona filtrs Adsorbcijas metode ir izmantot savu poraino cietas virsmas, lai attīrītu ūdeni.Absorbē un novērstu organisko vai toksisko vielu ūdens, lai attīrītu ūdeni.

Noklikšķiniet uz attēla zemāk

Jūs varat pāriet uz atbilstošo produktu iegādei.

kaķis ūdens strūklaka, kaķu sausā barība, gato, saites mājdzīvnieki, suņu ūdens, kaķis noir mārīte, dārza ūdens, led kaķis ūdens strūklaka, x suņu ūdens maisītājs, lepim