Cristal templado PREMIUM Samsung Galaxy A9 2018 - Aizsargs pantalla de ALTA CALIDAD 9H 2.5 D

€5.12

Jauns produkts

Pieejams

Saderīgs Tālrunis Zīmols Samsung
Biezums 0.33 mm
Aizsardzības slāņi 4
Izmantošana mobilais tālrunis
Veids Priekšā Filmas
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Ietver blistera If
Edge-to-edge Pārklājumu No
Ietver tīrīšanas salvetes If

PREMIUM apdare augstas kvalitātes, rūdīta Aizsargs

Izgatavota no ķīmiski pastiprināta ar stikla, kas saglabā attēlu perfekts.Maksimālā cietība ar standarta 9H, īpaši izturīgs.Biezums 0.3 mm, neietekmē pieskārienu jutība.Ietver 4 aizsardzības slāņi: -Layer-traipu. -Rūdīts stikls. -Slāni triecienu. -Silikona slāni.

Viegli izvietošanu, nesabojājot viedtālruņa ekrānā jebkurā laikā un neatstāj pēdas, kad to noņemt, pateicoties fluora pārklājumu.Oleophobic un hidrofobās ārstēšana, kas atgrūž gan no putekļiem un netīrumiem.Tā absorbē ietekmi gaismu un palīdz novērst skrāpējumus.Tas neietekmē redzamību jūsu ekrāna maksimālu pārredzamību.Ietver: rūdīta stikla aizsargs, tīrīšanas salvetes par pareizu uzstādīšanu un kārbas/blistera. ** Attēlu vadlīnijas, aizsargs nosūta atkarībā no markas un modeļa, kas norādīts nosaukums sludinājumā.

svešzemju olu dekorēšanas, melna liela kaste 45cm, vabole 2001. gada auto kaste, skaisti dvieli ķermeni, skaisti peldkostīmi d, skaistas ziepes cietās, skaisti skech pildspalvas, 55x35x15mm kameras, skaisti ziepju veidne