1pc 500ml Praktisko Stikla Pudele Uzpildāmas Smidzināšanas Pudeli Smaržas Miglotājs, Lai Kundze, Ar 2 Plastmasas Uzgali Un 2pc Bakelīts Klp

€11.72

-47 %

€22.12

Jauns produkts

Pieejams

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Izmērs 500ml
Modeļa Numurs Smidzināšanas pudele

Apraksts

Izgatavots no stikla un materiālu izturīgu un izmantot.

Tas bieži nav izdevīgi ņemt vairākas pudeles tualetes piederumi par braucienu, jo tas ir smags un veikt daudz vietas jūsu somā.Tāpēc, smidzināšanas pudeli šeit var palīdzēt jums daudz.

Var izmantot visu veidu tīra rasas, smaržas vai make-up ūdens un utt.

Funkcijas

- Krāsa: Brūns.

- Materiāls: Stikls un .

- Izmērs: 7 x 7 x 21cm.

- Izgatavoti no stikla un materiālu izturīgu un izmantot.

- Atkārtoti uzpildāmi, vairākkārt lietojamu, videi draudzīgs, un pārnēsājamo.

- Kompakts un viegls, creat vienotu migliņai.

- Tas bieži vien nav ērti veikt vairākas pudeles tualetes piederumi par braucienu, jo tas ir smags un veikt daudz vietas jūsu somā.Tāpēc, smidzināšanas pudeli šeit var palīdzēt jums daudz.

- Var izmantot visu veidu tīra rasas, smaržas vai make-up ūdens un utt.

- Silts Padoms: Cienījamais pircējs, jo apgaismojuma efektu, monitoru spilgtumu, manuāla mērīšana un utt, tur varētu būt dažas nelielas atšķirības krāsu un izmēru starp foto un faktisko objektu.No sirds ceru, ka var saprast!Paldies!

1 x pudele

2 x uzgalis

2 x bakelīts klp

shellhard stikla pudele, dzintara smidzinājumu stikla pudele 500ml, stikla pudele liķiera, siltuma pudele 500ml stikla, ziedu stikla pudele, stikla smidzinātājs, smidzināšanas uzgalis stikla pudeles, pudele izsmidzināšanas pudele 50 ml stikla, 500ml aerosols, eļļas aerosols bottl