Tīrtoņa krāsu sieviešu un vīriešu sporta zeķes teļu aizsardzības rīku darbojas zeķu, badmintons, basketbols basketbola stulpiņi

€2.56

-30 %

€3.66

Jauns produkts

Pieejams

Specifikācija Rozā Viens Izmērs, Zils Viens Izmērs, Pelēks, Viena Izmēra, Viens Izmērs Sarkans
Materiāls 90% poliestera šķiedras, 10% spandex
Aizsargājamās teritorijas Teļš
Kategorijas Stulpiņi
Piemērojamo skatuves Darbojas sporta, fitnesa iekārtas, veselības masāža, fitnesa ķermeņa, mūzikas
Objekta Garumu 32cm
Auduma Veids Trikotāžas
cilvēkiem Universal

Funkcijas:

(1) Četrām krāsām, no tā paša punkta

(2) Mīksts un ērts, piemērots 4 gadalaiki

(3) Izmaksu ziņā efektīva

(4) Kāpnes spiediena gradients dizains: teļš ir no augšas uz leju, un solis rada spiediens ir no 20-30mmHg, kas novērš kāju muskuļus.

(5) Super-elastic materiāls: Pieņemt augsti elastīgs materiāls ar augstu atsitiens līmenis, ērti turēt spiedienu, nebūs stiept kāju, un tas nedrīkst deformēties pēc atkārtotas valkāšanas.

(6) Uzlabot sporta klases: saspiežot asinsvadus, vairāk asiņu un skābekļa var piegādāt muskuļiem, kas ļauj skābekļa un enerģijas vielu, lai ievadītu muskuļus ātrāk.Palīdz vielmaiņas atkritumu un oglekļa dioksīds, kas tiek izraidīts no muskuļiem ātrāk.

(7) Samazināt muskuļu sāpes, ko izraisa izmantot: dodot muskuļu atbalstu, noteikt teļš muskuļus, novērst kratot slodzes laikā un samazina muskuļu sāpes.

(8) Nogurums, kas celta ar paātrinātu atveseļošanos izmantot: paātrinot asins plūsmu, novēršot vielmaiņas atkritumu, un savlaicīgi ieviest nepieciešamos materiālus par muskuļu remonta un rekonstrukcijas ietekmi ātru remontu bez nogurums ir sasniegts.

defense vairogs, basketbola rīku, dūre mērkaķis, kurpes elite zeķes, personas drošība un aizsardzība, gaiļus elite zeķes, badmintons overgrip, basketbola ceļa pad, soma padel, sieviešu elites zeķes