Neewer Objektīva Filtra Piederumu Komplekts Canon, Nikon, Sony, Samsung Fujifilm Pentax:UV/CPL/FLD Filtrs,Somiņa,blende, Objektīva Vāciņš

€7.90

Jauns produkts

Pieejams

Veids Ar UV Filtru
Zīmola Nosaukums neewer
Modeļa Numurs 10074777 10074735 10074737 10074739 10074738 10074740
Iepakojums

Bezmaksas Piegāde

Neewer 52/55/58/62/67/72MM Profesionālo Objektīvu Filtru Piederumu Komplekts Komplekts Canon, Nikon, Sony, Samsung Fujifilm Pentax: , Komplekta ietilpst: (1)Filtru Komplekts (UV, CPL, FLD) + (1)Tulpju blende + (1)Snap-on Objektīva Vāciņš + (1)Klp Turētājs Siksna + (1)Filtru, kas Pārvadā Maisiņš Filtru Komplekts (UV,CPL,FLD):

UV filtri, kas samazina dūmaka un uzlabotu kontrastu, pēc iespējas samazinot summu par ultravioleto gaismu.Īpaši noderīgi apgabaliem lielā augstumā vai sniega, novēršot nevēlamu zilā vairākumu.

CPL filtri ir liels novēršot nevēlamus atspīdumus no ne-metāliskām virsmām, piemēram, stikla vai ūdens.Veikt bagātāka skaistiem kadriem un paziņojums uzlabot skaidrību tālu objektu.

FLD filtri ļauj fotografēšanai dienasgaismas apgaismojums.Siltas dabiskais apgaismojums telpās, kas citādi būtu izmazgā ar unappealing luminiscences gaismas.

Tulip Blende:

Palīdz novērst signālraķetes-šajās aprindās gaismas, kas var pavadīt attēlus, kur ir spēcīgs gaismas avots ir tikai ārpus kadra.

Profesionālās tulpju formas dizains (pazīstams arī kā "zieds" vai "ziedlapiņu" forma) nodrošina lielāku daudzpusību.

Viegli izmantot skrūves stiprinājums blende, skrūves tiesības uz savu lēcu un filtru.

Snap-on Objektīva Vāciņu un Klp Turētājs Siksna:

Viegli izmantot.Ātri piešķir priekšējo kameras objektīvu.

Izgatavots no augstas ietekmes plastmasas papildus izturību. 1x Filtru Komplekts (UV,CPL,FLD)

1x Tulip Objektīva Pārsegs

1x Snap-on Objektīva Vāciņš ar uzgali Turētājs Siksna

1x Filtrs Uzskaites Maisiņš

Piezīme: Kameras nav iekļautas.

tripie nikon piederumi, instax mini, pentax k, canon eos 250d ķermeņa, len nikon, filtra len, nosūcējs filtrs, flash neewer, kameras filtru maisiņš, sony rx100 m7