Daudzfunkcionāls Biroja Galda Salveti, 31.5" x 15.7" YSAGi Ultra Plānas Ūdensizturīgs PU Ādas Peles Paliktņa, Divējāda lietojuma Rakstāmgalds, Rakstot Mat

€12.60

Jauns produkts

Pieejams

Zīmola Nosaukums YSAGi
Stils Aizsardzība Pret Radiāciju
Plaša Virsmas Izmantošana Izmērs 80*40cm
Aizsargāt Jūsu Rakstāmgalda Ūdensizturīgs, Eļļa-apliecinājums
Nav Nepieciešams, lai Peles Paliktņa Nav nepatīkamas smakas
Materiāls Ādas
Produkti Statusu Sastāvs
Dubultā Sānu Lietošanas Dažādu krāsu katrā pusē
Iepakojums
Viegli tīrīt izgatavots no smaga un izturīga PU ādas

Vai jums vēl joprojām ir nemierīgi peles paliktņa, kas pārvietojas bieži?Jūs vēl apnicis par monotonu biroja vidē katru dienu?Vai jūs joprojām neapmierinātas ar galda nulles?Mūsu liela galda pamatni, var atrisināt visas problēmas.Saglabāt jūsu galda, kārtību un tīrību.Lieljaudas un izturīga PU ādas veikuši, jūs varat pārvietot peli ātri ar lielisku elastību.

Jaunu progresīvu produktu, saskaņā ar mūsu mīļoto klienta atsauksmes.0.08 collu(2mm) plānas kā monēta, biezāka nekā pirms tam, daudz samazināt slaidu uz augšu jūsu rakstāmgalda.

Brīnišķīgo Dāvanu IdeaA lieliska izvēle, lai jūs varētu sūtīt šo uz savu priekšnieku vai kolēģiem, kā dāvanu.Lieliska dāvana jūsu mīļajiem, kā jauns sākums, jauns gads.Jauku rotājumu sieviešu grims telpā.

galda pad, peles paliktņa, Galda Peles paliktņa, galda paklājiņš, galda pad aizsargs, ādas peles paliktņa, galda paklājiņš, rozā, galda ādas mat, galda aizsargs, larg peles paliktņa