Velosipēdu Pagrieziena Signāla 64 LED USB Uzlādes Velosipēds Gaismas, Stūres, Bremžu Aizmugurējie Lukturi Velo Priekšējo Gaismu Izjādes Brīdinājums Drošības Gaismas

€8.97

-25 %

€11.96

Jauns produkts

Pieejams

Funkcija 3 Smart Lādēšanas Tehnoloģijas
Montāžas Izvietojumu sēdekļa
Zīmola Nosaukums cikla zonā
Iezīme 2 Viedo Sensoru Sistēma
Līdzeklis 1 80 Lumeni gaismas
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Posteņa Nosaukums velosipēdu pagrieziena signāla gaismu
Strāvas Padeve Akumulators
Modeļa Numurs LED Stūres Bremžu Aizmugurējie Lukturi
Veids LED Stūres Bremžu Aizmugurējie Lukturi
Sertifikācija ce

Velosipēdu Pagrieziena Signāla USB 64 LED Stūres Bremžu Astes Gaismas, Infrasarkanā Lāzera Gaismu, Drošības Brīdinājums Riteņbraukšana Pārnēsājams Gaismas Aksesuāri

64 LED virzienu pagrieziena gaismas Velosipēdu Astes Gaismas ar Infrasarkano staru Lāzeru Gaismas

Šo Velosipēdu Gaisma ar 80 Lumeni gaismas, izgatavota no 64 graudiņiem apgaismojums krelles un infrasarkanā lāzera gaismu apakšējā daļā ir noteikts drošības brīdinājums, lai sekotāji.

Velosipēds Signāla Gaismas Viedo Sensoru Sistēma:

* Pieņemot, savukārt, led apgaismojums krelles rādīs pa kreisi-norādot bultiņu vai labo bultiņu norādot, viss, kas jums ir jādara, ir nedaudz liesās jūsu velosipēds, neatkarīgi virzienā, kuru vēlaties pārvērst, un visu lampu krelles būs iedegas, kad bremzes.

* Ja velosipēds nav kustīgu līdz 30 sekundēm, velosipēdu gaisma gaidīšanas un celt no jauna, Kad jūs pārvietot.

Nav Nepieciešami Instrumenti & Universal Fit:

Šo velosipēdu velosipēds pagrieziena signāla bremžu gaismas var būt saistītas ar jebkādiem rāmjiem, sēdekļa amata bērniem, velosipēds, un pieaugušo velosipēds.

USB lādējamu aizmugurējās velosipēdu gaismu, pagrieziena signāla:

Tas maksa no datora vai jebkuras ierīces ar USB portu, uzlādes laiks ir aptuveni 3,5 stundas uz pilnu jaudu.Šī velosipēda aizmugurējā gaisma nāk ar Smart Lādēšanas Tehnoloģiju un ir Runtime līdz 6+ stundas.

100% Satifaction Garantija–Forša dāvana Riteņbraukšanas Cienītājs.Saglabāt vienu, kas par sevi un dalīties ar draugiem vai ģimenes locekļiem.

velosipēdu pagrieziena signālus, aizmugurējie lukturi, velosipēds led usb, cilvēks pagrieziena signāla, savukārt velosipēds, bell velosipēds, velosipēdu kārta, forauto velosipēdu pagrieziena signāla gaismu, digitālā pārnesumu indikators motociklu, big bike astes gaismas, bremžu led