Presonus Studio One 5 Profesionālās Pilna versija Dzīves aktivizēšana

€5.12

Jauns produkts

Pieejams

Izcelsme FR(Izcelsmes valsts)
Modeļa Numurs I7
Svars 7
Grafikas Karti, Chipset HD 5550
Veids All-in-One

Garantēta Presonus Studio One 5 Profesionālās Pilna versija Dzīves aktivizēšana

Tas ir digitālā piegāde.Jūs saņemsiet programmatūru jūsu ziņu, kas nav DVD.Postenis Ziņas:

Šis postenis ir pilnīgi JAUNS .Mums ir pilnvarots PreSonus izplatītāju.

Jūs saņemsiet jaunākās Pilnu Versiju, un to var nodrošināt autentisku oficiālo PreSonus licences.

Ātri, Tajā Pašā Dienā Elektronisku Piegādi.

Specs un Funkcijas:

Sacerēt, ierakstīt, ražo, sajauc, maģistra, un veikt visus no viena, intuitīvu pieteikumu.Designed ar lietošanas ērtumu, tās kodols, studio Viens 5 ir savu radošo partneri no studijas uz skatuves.Studio Viena ir pildīta ar spēcīgu profesionālu funkcijas, tostarp cieši integrēta Melodyne piķis korekcijas, tomēr tās kārtīga, intuitīvu pārlūku un drag-and-drop paradigmu (pionieris Studio Viens, kas joprojām ir atdarināts citur) ļauj strādāt ātrāk un vairāk radoši, bez kļūst jo veidā, tādējādi padarot mūzika ir vairāk fun.Uzdevumi, kas jāveic vairākas darbības gadā visvairāk DAWs parasti var būt tikai Viens.Plus, profesionāliem lietotājiem un ievērotas recenzenti vienoties: Studio Viens ir 64-bitu audio engine nodrošina izcilu skaņu.

Standarta gala-to-end ražošanas, tikai Studio Viens 5 nemanāmi kustas kopā ar jums, no sākotnējās iedvesmas pilnā ražošanā, galīgajā samaisa, lai apguvis albumu, digitālā atbrīvot posmā ražošanas...un ļauj jums patiešām ir radīt bez robežām.Ieraksts, samaisa, maģistra, uzstāties, ierakstīt Kompaktdiskus, augšupielādējiet to tīklā web, visiem Studio Viens.

Jaunās funkcijas Studio Viens 5:

Rādīt Lapā.Studio Viens jauns Šovs Lapa ļauj jums pievienot pamatni dziesmas, virtuālo instrumentu, un plug-in pakaramie dzīviem mūziķiem no viena, intuitīva, drag-and-drop interfeiss, kas var viegli saņemt saturu tieši no jebkuras ierakstu Studijā Viena Dziesma lapā.

Rezultāts Skats.Pamatojoties uz PreSonus' godalgotās jēdziens, sastāvs un apzīmējumu programmatūru, jaunu Rezultātu Skats ļauj jums ievadīt, apskatīt un rediģēt piezīmes, izmantojot standarta pierakstā.

Klipu Iegūt Finansējumu.Nesen pievienotās Klipu Iegūt Aploksnē ir ideāls instruments, lai izlabotu sadaļas audio, kas ir vai nu pārāk skaļi zelts ir pārāk mīksts, nepievienojot kompresoru vai ierobežot plug-in.

Melodyne Būtiski 5 integrācija -- a $99 vērtības.Melodyne Būtiski 5 piebilst, ievērojami uzlabota balss rediģēšanas rīkus, integrēto horda atklāšanas un akords režģi.

Dzimtā Pārveidoja Ietekmi plug-in suite ar 37 FX.Komplektā Studijas par savu Dzimto Efektu plugins ir jauns izskats un dažas apbrīnojamo jaunas funkcijas.Vairāki plugins -- arī Analogo Kavēšanās, rotora un Tricomp -- ir papildināta ar gadu Valsts Kosmosa Veidots piedziņas stadijā, dabas analog piesātinājumu.

Pagarina Maisītāja Ainas.Tveriet visu konsoli valsts un atcerēties visu mikseris ainas Zelta izlases veidā atcerēties, Apjoms, Pannas, Mute, ieliktņi, Sūta, un vairāk par visiem zelta katru kanālu.

Kanāli.Jaunu kanālu veids, kas ļauj jebkuriem ārējiem instrumentiem un skaņu avotiem ir ņemti vērā Studio Viena pults bez vajadzības, lai izveidotu audio ierakstu, ka clutters jūsu sesiju.

Neatkarīgu Klausīties Autobusu.Izmantot Klausīties Autobusu, lai nodrošinātu kontroli istabas dzīvnieku barības, kas ir neatkarīga no galvenā produkcija, ar sava līmeņa kontrole, AFL/PFL solo iespēju, un ielikt sloti savu mīļāko istabu kalibrēšanas plugins.

Taustiņu Slēdžiem un Ņemiet vērā, Kontrolieri atbalstu.Taustiņu slēdžiem tagad tiek filtrēts un izslēgti no jebkura veida atskaņošanas datu apstrādi, un Studijas Viens tagad atbalsta, Ņemiet vērā, Kontrolieri un Polyphonic MIDI Vārda.

MTC/MMC Sync.Studio Viens tagad var sinhronizēt ar ārējo aparatūras ierīcēm, izmantojot MIDI Laiks Kodu.

Veikt dzīvot ar Studio Viens!Lietot savu ierakstīto aktīvu, lai jūsu albumu skaņu uz live show, spēlēt virtuālo ampēri dzīvot; sērijas un atkārtoti organizēt savu setlist.

Galvenās Iezīmes:

Tikai KOVĀRNIS, kas ļauj sacerēt, ierakstīt, ražo, sajauc, maģistra, un veikt visus no viena, intuitīvu piemērošanu

Intuitīva viena loga darba vidi ar ātru un vienkāršu drag-and-drop funkcionalitāti un multi-touch atbalstu

Unlimited audio un instrumentu dziesmas, modernu automatizācijas funkcijas, virtuālo instrumentu, sprauslas, un FX kanāli

Konsole Shaper atdarinot skaņas analog konsoles ar kontroli pār disku, troksnis, un pat taisnība kanāls Š ķērsruna, pateicoties Samaisa Motora FX ' s cross-kanālu apstrāde

Senatnīgs skaņas kvalitāti ar dzimto 64-bitu izšķirtspēju un atbalsts līdz 384 kHz audio

Integrēta mastering suite ar automātisko samaisa atjaunināšanu, DDP, Redbook CD ierakstīt un digitālā relīze

Integrēta tiešsaistes Mākonis Pakalpojumi ietver PreSonus Veikals, PreSonus Jomā, PreSonus Apmaiņu, un unikālā divvirzienu integrācijas SoundCloud

Akords Dziesmu manipulē, ņemiet vērā, audio un datiem par jebkuru vai visām dziesmām, Harmoniku Rediģēšanas un dziesmu prototipēšana

Spēcīgs virtuālo instrumentu un Dzimtā Ietekmi plug-in suite

64-bitu pie, VST2, VST3, un ReWire atbalsts

Modeļi ļauj intuitīvi bungas un melodiju sastāvu ar pazīstamo bungu mašīna/sequencer stila UI

AAF atbalstu viegli dziesma/sesijā apmaiņa ar citām programmām attiecībā uz sadarbību (Pro Tools, Loģika, nuendo, Final Cut Pro Premiere, un vairāk)

aproču pogas studio ghibli, presonus, carprog pilns komplekts, sudraba dzīves, espn, visi divi, viena studio, microphon studio, i7 grāmatiņa, core i7 10700k