Lucky Fish Finder Vadu, Pārnēsājams LCD Dziļums 100M Echo Sounder Signalizācijas Zvejas Finder Sonar Sensors Devēju Rokas RL49-0064

€30.55

-50 %

€61.10

Jauns produkts

Pieejams

Barošanas Avots Nr.7 Akumulators
Valodas angļu
Noteikšanas Diapazons 0.6-183 Mērītājs
Dziļums Iespējām 328feet(100m)
Ūdensizturīgs Dizains Līmenis-4 (spray-ūdens necaurlaidīgs)
Ieejas Jauda AAA
Lokatoru Pārklājuma 45 grādu staru leņķis
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Atpakaļ apgaismojums balts LED
Sonar Biežums Kabelis
Strāvas Padeve Alkaline baterijas 4xAAA
Displejs 2inch TN/ANTI-UV LCD

PRODUKTA SPECIFIKĀCIJA: ※ Noteikšanas Diapazons:0.6-183 Metru ※ Ieejas Jauda:AAA ※ Barošanas Avots:No. 7 Akumulatora ※ Displejs: 2inch TN/ANTI-UV LCD ※ Atpakaļ apgaismojums: Balts LED ※ Dziļums Iespējas: 328 pēdas(100m) ※ Jaudas Prasības: 4xAAA sārma baterijas (Nav Iekļautas) ※ Ūdensizturīgs dizains: līmenis-4 (spray-ūdens necaurlaidīgs) ※ Rādīt ūdens dziļumu, zivju atrašanās vietu un dibena grass & rock ※ var izvēlēties Lietotājs jutību,dziļums vienības, un zivju modinātāja iestatījums ※ Darbības Temperatūra: 14°F līdz 122°F(-10°C līdz 50°C)

DAŽĀDOS MAKŠĶERĒŠANAS VEIDOS,

Q 1 :es to izmēģināju, jauks, tīrs ūdens, ezers un baseinu,bet tas nav darbs ? 1 - Tas parāda, 3.4 metru (11ft), bet precīzs skaits gotta būt 7ft ( tas ir mans zvejas pole garums) 2 - Rāda zivis baseins pastāvīgi :) 3 - ezera (peldēšana daļa) rāda, nezāļu, bet nav neviena, jo tās attīra, lai nav nezāļu. 4 - I mezgloti milzīgs swimbait, lai mans stienis un atbrīvo apakšā un lēnām spoli.Fishfinder neatzīst to.1 :Jūs nevarat izmantot to, peldbaseins vai ūdens spaini , jo devēja nedarbojas ļoti mazā telpā .

Sonar tehnoloģija ir balstīta uz skaņas viļņiem.Devēja nosūtīt skaņas viļņu signālu un nosaka attālums, izmērot laiku

starp pārvades skaņas vilnis, kad skaņas vilnis, kas ir atspoguļoti pie objekta.Ja ūdens telpa ir ļoti maza, laiks ir pārāk īss, lai novērtētu datus, jums ir radušās bažas.

Mēs ļoti iesakām jums izmēģināt to ārpus ezera vai kaut kur ir pietiekami daudz vietas .Q 2 : vai mēs Varētu redzēt dažādu izmēru zivis ar šo?2 : JĀ !!Tas var atšķirt relatīvo lielumu zivis, bet nevar pateikt, to faktiskajiem izmēriem.

Zivis tiks identificēti kā "nelielu" , "vidus" un "liels".Q 3 :mēs Varam redzēt dziļums lure uz ekrāna?3 : Tas nav redzams, dziļums jūsu lure , bet tas parāda, dziļuma sensoru.Q 4 :tā Ir ūdens pierādījums ?4 :Devēju ir ūdensizturīgs , bet uztvērējs nav.

Saglabāt devēju sausā stāvoklī pēc tam, kad zvejas lai paplašinātu savu produktu dzīvi.

laimīgs ff918 c stabilāku, zivis līnijas, dziļāk fish finder, zvejas signalizācijas sistēma, toslon fishfinder, ēsma laivu gps, fish finder zvejas krievu, luky fish finder, galvas zemūdens kameru zvejas, zivju hidrolokatoru