70mm Sveķu Attēls Modeļa Komplekta Unassambled Unpainted //G244

€14.28

Jauns produkts

Pieejams

Vecums > 14 gadiem
Brīdinājums nevar ēst
Materiāls Sveķu
Tēma Komplekti
Veids Sveķu Komplektus
Mēroga 70mm
Dzimums ZĒNI

Cienījamie pircējam un draugs, šeit ir īss apraksts par mūsu veikala produktiem:

1、Visus produktus pārdošanai veikalā ir balta plēve, ne krāsu, ir nepieciešams pircējiem, pulēšana, krāsu un montāža.Jūs varat redzēt krāsu attēli tiek izmantoti kā reklāmas, lai dotu

jūs krāsa sniegt atsauces.Lūdzu, pārliecinieties, ka pievērst uzmanību uz šo.Visu veikala produktiem, nav krāsu, tie ir daļa no modeļa.

2、Visiem produktiem, bez oriģinālā iepakojuma, bez uzstādīšanas instrukcijas, nav fotogrāfijas un KARTES. (prāta pircēji lūdzu, uzmanīgi izvēlēties)

3、Pēc tam, kad jūs saņemat preci, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pirmo reizi, mēs jums atrisināt problēmu, lai jūs, lūdzu, varat būt drošs.

4、Ja jums ir apmierināti ar mūsu produktiem un pakalpojumiem, lūdzu, neaizmirstiet, lai dotu mums piecu zvaigžņu augstu atzinību!Paldies ļoti daudz!

5、, es ceru, ka jūs varat atrast jūsu mīļākie produktiem šeit.Paldies par jūsu patronāža.Paldies par jūsu uzticību un atbalstu!

135 skalas, 132 sveķu attēls modelis, komplekts, 135 modelis, modelis sveķi, sveķu komplekts, sveķu attēls modeli, militāro komplekts, eņģelis sveķu attēls modelis, komplekts, 120 sveķu attēls modelis, komplekts, komplekta modelis, vinila attēls modelis, komplekts