Pilna joslu 1.2 GHz - 2.4 GHz - 5.8 GHz Bezvadu Kamera Mednieks / Bezvadu Kamera Sweeper / Slēpto Kameru Detektoru Bezmaksas Piegāde

€805.73

Jauns produkts

Pieejams

Noteikšanas Biežums 900MHz-3.0 GHz, 5.0-6.0 GHz
Modeļa Numurs VS-123
Atklāšanā Attālums līdz 200 pēdām
Svars about 215g
Brīdinājuma režīmā 1.Skaņas un vibrācijas 2.Klusuma atklāšana caur austiņām
Izmērs L11.6*W7*T3.3cm
Zīmola Nosaukums BONLOR

VS-123 bezvadu kamera mednieks var noteikt 3 frekvenču joslās: 1.2 GHz, 2,4 GHz un 5,8 GHz, tajā pašā laikā

Šis jaunais mini video skeneris saņem un rādīt video signāla 1.2 GHz - 2.4 GHz - 5.8 GHz trīs frekvenču joslās bezvadu kamera.Tās efektīva attālums ir līdz 200 pēdas (atkarībā no tā, izejas jauda avots raidītājs).VS-123 Mini Bezvadu Kamera Mednieks ir viegli izmantot, kā 1-2-3. Tā neprasa sarežģītas uzstādīšanas vai jebkuras profesionālās zināšanas.

Vienkārša un tieša lietošanai, ne īgnu programmatūras iestatījumu.Norādīt frekvenci skenēto attēlu.Bloķēšanas funkcija var ieslēgties vai atbrīvot attēla. "Regulēšana" slēdži lāpīšana ekrāna attēlu. 3.5 mm Video/Audio izejas ligzda, lai ieraksta video un audio.Atbalsts ārējo barošanas banka, lai pagarinātu darba laiku .AAA / UM-4 sausā baterija vai akumulators ir gan pieejama.AUTO SCAN : Pēc tam, kad ieslēdzat,ierīce būs skenēt bezvadu video signālu no 900MHz, 6,0 GHz automātiski.Tur ir 2 rindas LED displeji saskaņā ar LCD ekrānu. ◎ ATTĒLU DISPLEJS : Ja atrod bezvadu video signālu,attēlu, kas tiks rādīts uz ekrāna un biežumu attēlu, kas tiks rādīts uz ekrāna un biežumu attēlu, kas tiks parādīts kreisajā pusē apakšā ekrāna.Ilgums attēlu displeja ekrānā ir atkarīgs video signāla stiprums lielāks ilgāku.

Šī ierīce saglabā skenēšana,attēlu būs izbalināt prom, kad skenēšanu, lai citas frekvences un ekrāns izslēgsies, lai taupītu enerģiju.Kad atrod nākamo video signālu,ekrānā iedegsies atkal, lai parādītu attēlu.

◎ Bloķēšanas attēls : Kad konstatē būtisku attēlu,nospiediet un turiet (+) pogu kreisajā pusē vairāk nekā 1,5 sekundes laikā fiksēt attēlu.Kad dzirdu iepīkstas,attēls tiek bloķēta.Skenēšana apstāsies un zilā krāsā, un ekrānā Led joprojām.Frekvences uz ekrāna tiks noteikts un mirgo melns un balts.

◎ Audio Demodulācijas : Tas ir unikāla tehnoloģija, kas savā natūrā.Skatoties attēlu, tas var arī spēlējot skaņu, izmantojot austiņas .

◎ Video/Audio Izeja :

Jack labajā augšējā pusē tiek dalīta ar austiņu un AV izeja .Pievienojiet AV izejas kabeli un pievienojiet to ar DVR ierakstīt skenēto attēlu un audio.

◎ Pielāgot Attēlu

Pēc attēla bloķēta,nospiediet pogu (+) (-) kreisajā pusē, lai pielāgotu attēlu, labākajā izšķirtspējā.

Nospiediet ( + ) vienreiz iepīkstas, un jūs atradīsiet frekvenci, kreisajā apakšējā pusē no ekrāna tiks palielināts.

Nospiediet ( - ) vienreiz iepīkstas, un jūs atradīsiet frekvenci, kreisajā apakšējā pusē no ekrāna tiks samazināta.

◎ Audio Demodulācijas:

Tas ir unikāla tehnoloģija, kas savā natūrā.Pievienojiet austiņas uz džeks labajā augšējā pusē, lai dzirdētu audio attēla.Ja jūs nevarat dzirdēt skaņu,nospiediet un turiet (-) pogas, kreisajā pusē, vairāk nekā 1,5 sekundes, lai novirzītu audio frekvences.

◎ Brīdinājuma Režīmu Iestatīšana

Šī ierīce ir trīs veidu brīdinājuma režīmi, 1.Skaņas signālu un vibrāciju. 2.Vibrācijas 3.Signāls , rūpnīcas noklusējuma iestatījums ir "Skaņas un vibrācijas".Mainīt brīdinājuma režīmā,izslēdziet šo ierīci.Vispirms nospiediet (-) pogas, kas atrodas kreisajā pusē,un izmantot citas puses, lai ieslēgtu,šī ierīce stāsies " Brīdinājums režīmu iestatīšana ".

Nospiediet (-) pogas, kreisajā pusē vienu reizi,brīdinājuma režīms mainīsies no 1.Skaņas un vibrācijas 2.Vibrācijas līdz 3.Beep ciklisks.Pēc uzstādītu vēlamo brīdinājuma režīmā,nospiediet abus (+) (-) pogas, lai saglabātu iestatījumu.

Iepakojuma saturs:

1.Video skeneris 2.Noņemams SMA antena*2

3.AV izejas kabelis*1 4.Swithching strāvas adapteris*1

5.Austiņas*1 6.Uzlādējamas baterijas*4(nav obligāts)

fotokameras meklētājs, gps detektoru k18, 14 collu apple ipad, 3.6 GHz, kamera medības, hunter x, 5.8 ghz lhcp, metāla detektors, tja1050, mazo pen hidden camera