LM149 12VDC 24VDC šūpoles vārti, durvju slēdzenes, Elektriskās Bloķēšanas skrūvi, lai LockMaster GALO Swing Gate Nazis Operators

€31.93

Jauns produkts

Pieejams

Zīmola Nosaukums GALO
DIY Vārtiem nazis Atbalsts
Modeļa Numurs LM149
Izcelsme NZ(Izcelsmes valsts)
Pieteikums Vārtu Atvērēju
Izmantošana Mājas Vārtiem
Ieejas Jauda DC24V

LM149 24/12VDC ŪDENSNECAURLAIDĪGS piebraucamais ceļš vārtiem, Elektriskie Vārti, mehānisko Aizvaru, Bloķēšanas kritums skrūve, lai Swing Vārtiem, divas vai Vienu lapu

Piezīme: Elektriskās bloķēšanas uzlabo drošību jūsu vārtiem, un tas ir ļoti ieteicams, ja jums ir dzīvnieki, vai dzīvo skartajās teritorijās stipri vēji, kad vārti ir garāka par 1,5 metriem (7ft).

Elektriskās Bloķēšanas Daļu Saraksts

Svarīga Informācija:

1. Pirms instalējat Elektriskās Bloķēšanas lūdzu, pārliecinieties, ka vārti ir līmenī, kustas brīvi, un tas nav saistošs vai bloku pret šķēršļiem.

2. Elektriskā Atslēga, lai darbotos pareizi, vārtiem jābūt cieši cieši iesaistot bloķēšanas fiksatoru pret bloķēšanas uztvērējs.

3. Elektriskā Atslēga ir uzstādīta ārpus vārtiem, ja par Push-to-Open vārtiem.

4. Sakarā ar dažādām montāžas nosacījumiem, montāžas aparatūra netiek sniegta.Izlasiet šo instrukciju uzmanīgi, lai noteiktu, montāžas nepieciešamo aparatūru savu stāvokli.

5. Dual vārtiem, bloķēšanas jābūt instalētai Master Gate (vārti 1), kas ir pie Vadības Kārba, slēdzene uztvērējs ir jāuzstāda uz Vergu Gate (vārti 2).

( Ja vārtu tuvumā kontroles kaste tika izveidota kā vergu vārtiem, jūs varat mainīt iestatījumus, pēc "Lietotāja Rokasgrāmata" → "Kontroles padomes Iestatījumi" → "Master/Slave Vārtiem Set" )

Instalācijas Viena Vārti

Solis 1: Atbrīvotu sajūga nazis ar Atlaidiet Taustiņu.Jūs varat pārvietot vārtiem ar roku, lai vārtus var svārstīties brīvi instalēšanas laikā, Elektriskā Bloķēšana.

2. solis: Ar vārtiem aizvērtā stāvoklī, noteikt, labākā vieta, bloķēšanas un uztvērējs.Bloķēšanas un uztvērējs ir jābūt līmenī un jāsaskaņo ar nazis.Bloķēšanas un uztvērējs jābūt ar cietu virsmu vai caurules žogam, lai nodrošinātu stabilitāti.

Solis 3: Metāla Caurule vārtiem, ja biezums žogu post ir lielāks par vai vienāds ar 3mm, var diegus par žogu pastu, un nostipriniet bloķēšanas un uztvērējs, tikai ar skrūvēm (bez riekstiem).Citādi, urbjam caurumus, izmantojot no žoga pastu, un nostipriniet bloķēšanas un uztvērēju ar skrūvēm, vēdekļveida paplāksnes un uzgriežņi.

Protams, var metināt ar viņiem tieši.

C030394

Ķēdes Saite vārtiem, jums būs nepieciešams, U-Skrūves, segli, vēdekļveida paplāksnes un uzgriežņi bloķēšanas un uztvērējs.

4. solis: vēlreiz jāpārbauda bloķēšanas nostāju un saskaņošana, pārliecinieties, ka elektriskā slēdzene darbojas pareizi.

Solis 5: Savienojumu bloķēšanas elektrības kabeļus, lai kontrolētu kuģa swing gate nazis (Skatīt Attēls E).

Piezīme: pārliecinieties, ka sajūga nazis nodarbojas, pirms jūs sagatavot, lai aktivizētu savu nazis (Izmantojiet iedarbināšanas Taustiņu).

Uzstādīšana Dual Vārti

Solis 1: Pamest sajūgi no atvērēji ar Atlaidiet Taustiņu.Jūs varat pārvietot vārtus ar roku, lai vārtus var svārstīties brīvi instalēšanas laikā, Elektriskā Bloķēšana.

2. solis: Ar vārtiem aizvērtā stāvoklī, noteikt, labākā vieta, bloķēšanas un uztvērējs.Bloķēšanas un uztvērējs ir jābūt līmenī un jāsaskaņo ar atvērēji.Bloķēšanas un uztvērējs jābūt ar cietu virsmu vai caurules žogam, lai nodrošinātu stabilitāti.

Solis 3: Metāla Caurule, vārti, ja biezums žogu post ir lielāks par vai vienāds ar 3mm, var diegus par žogu pastu, un nostipriniet bloķēšanas un uztvērējs, tikai ar skrūvēm (bez riekstiem).Citādi, urbjam caurumus, izmantojot no žoga pastu, un nostipriniet bloķēšanas un uztvērēju ar skrūvēm, vēdekļveida paplāksnes un uzgriežņi.

Protams, var metināt ar viņiem tieši.

Lai Ķēdes posmi, vārti, jums būs nepieciešams, U-Skrūves, segli, vēdekļveida paplāksnes un uzgriežņi bloķēšanas un uztvērējs.

4. solis: vēlreiz jāpārbauda bloķēšanas nostāju un saskaņošana, pārliecinieties, ka elektriskā slēdzene darbojas pareizi.

Solis 5: Savienojumu bloķēšanas elektrības kabeļus, lai kontrolētu kuģa swing gate nazis (Skatīt Attēls E).

Piezīme: pārliecinieties, ka ķetnām par atvērēji darbojas, pirms jūs sagatavot, lai aktivizētu savu atvērēji (Izmantojiet iedarbināšanas Taustiņu).

Savienojuma Bloķēšanas Vadības Valdes Vārtiem Nazis

PIEZĪME: vadojuma shēma ir, piemēram, tikai viens modelis vārtiem nazis.Faktiskā vada savienojums lūdzu atsaucas uz lietotāja rokasgrāmatā vārtiem nazis.

disks vārti, 300kg ciparu skala, automātisko durvju mehānisko, veselības, fulree, poarta, vārti, šūpoles, bīdāmie vārti, elektriskā slēdzene, automātiskie vārti mehānisko, swing gate elektrisko slēdzeni