BME680 Vides Sensors GOS Temperatūru, Mitrumu, Gaisa Spiedienu Modulis

€11.41

-23 %

€14.82

Jauns produkts

Pieejams

Veids Citi
Modeļa Numurs SG917800
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Funkcijas

Šī noplūde kuģa nodrošina ērtu veidu, kā lietot populāro BME680 (temperatūra, mitrums, spiediens un GOS gāzes sensora modulis).BME680 ir nelielas jaudas sensoru, kas var atklāt temperatūras, mitruma, atmosfēras spiediena un GOS gāzes ar augstu linearitāti un precizitāti.Tas ietver SPI un I2C interfeisu, un var izmantot mūsu microcontrollers (piemēram, Arduino, ESP8266) un viena borta datoriem (piemēram, Aveņu Pi) lasīt izmērītās vērtības.

Šis augstas precizitātes sensoru var izmērīt mitrumu ar precizitāti ±3%, gaisa spiediena ar precizitāti ±1 hPa, un temperatūra ar precizitāti ±1.0°C. Sakarā ar precizitāti spiediena, sensoru var izmantot, lai noteiktu augstumu ±1 metru!

Darba princips-gāzes sensors ir mainīt iekšējās pretestības, kas ir paredzēti, lai būt jutīgs pret izmaiņām gaistošo organisko savienojumu (GOS) gāzes koncentrāciju.Lai gan sensors darbojas labi, tā nedrīkst izmantot nekādus drošības vai gatavā produkta mērķiem.Visiem gāzu sensoriem ir jābūt kalibrētiem, lai sasniegtu izejas.

Apraksts:

Šis sasniegums PCB atvieglo lietošanu BME680 sensori, īpaši par solderless breadboards!

Robusta (1.6 mm) violeta PCB ar 6-pin galvenes pusē (VCC, GND, SDA/SDI, SCL/SCK, SDO un CS)

Ietver 6-pin savienotāju (nepieciešams, lai lodēt!)

Specifikācijas:

Materiāls:plastmasa

Izmērs:0.4 x 0.7 x 0.2 gadā

Krāsa:krāsains

Barošanas bloks: 5 VDC

Paketē Iekļauts:

1PC X BME680

Piezīmes:

1. Sakarā ar atšķirību starp dažādiem monitoriem, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu postenis.Mēs garantējam, ka stils ir tāds pats, kā parādīts attēlā.

2. Lūdzu atļaut nelielu dimensiju atšķirību dēļ dažādās manuāla mērīšana.

putekļu sensors sharp, lāzera caurule, co2 sensors, co2 lāzera machin, bme28, bme280, bme680 sensors, gaisa co2 mērītājs, bmp280, gaisa pressur slēdzis