20PCS LH Ovulācijas Testu Strēmeles Ovulāciju Urīna teststrēmeļu LH Testiem Sloksnes komplektu Pirmā Reakcija Ovulāciju Komplekti Vairāk nekā 99% Precizitāti

€2.74

-49 %

€5.38

Jauns produkts

Pieejams

Izmērs 20pcs/set
Neķītrs Attēlu No
Materiāls Neapstrādātas Koksnes Celuloze
Izcelsme Ķīna
Vienuma Tips Auglības Testi
Modeļa Numurs Auglības Testu Strēmeles
Daudzums 20pcs/komplekts
Veids LH Ovulācijas Testu Strēmeles
Preci Auglības Testu Strēmeles

20PCS LH Ovulācijas Testu Strēmeles Ovulāciju Urīna teststrēmeļu LH

T ets Sloksnes komplektu Pirmā Reakcija Ovulāciju Komplekti Vairāk nekā 99% Precizitāti

Specifikācija:

Vienība:LH Ovulācijas Testu Strēmeles

Materiāls: Neapstrādātas Koksnes Celuloze

Daudzums:20pcs/Komplekts

Iepakojums Saraksts:

20pcs LH Ovulācijas Testu Strēmeles

Piezīme:

LIETOŠANA:

Iegremdēt sloksnes ar urīnu, ar bultiņu, kas vērsta uz urīna.Veikt sloksnes pēc 3 sekundēm un noteikt sloksnes dzīvoklis tīrs, sauss, bez absorbējošas virsmas (piemēram, mutē, urīna konteiners).

SVARĪGI:neļauj urīna līmenis pārsniedz MAX(marķieris, līnijas), pretējā gadījumā testu var nedarboties pareizi.

Pilnīgu reakcijas laiks 3 minūtes ir nepieciešams, un jūsu rezultāts būtu redzamas 3 minūšu laikā.Nav lasīt rezultāti pēc 5 minūtēm.

PIESARDZĪBAS pasākumi:

1. Šīs komplekts ir paredzēts tikai ārējai lietošanai.Nav norīt.

2. Izmest pēc lietošanas.Teststrēmeli nav atkārtotai izmantošanai.

3. Nelietojiet testa komplektu pēc derīguma termiņa beigām.

4. Nelietojiet komplektu, ja maisiņš ir ievainota, vai arī noslēgts.

5. Sargāt no bērniem.

Kā To Izmantot?

[Darbības] instrukcijas jālasa rūpīgi pirms testēšanas un teststrēmeļu un urīna paraugus, kas būtu jāatdod līdz istabas temperatūrai (18 ° C - 30 ° C) pirms lietošanas. 1. Izņemiet teststrēmeli no oriģinālā iepakojuma folijas maisiņš un izmantot to pēc iespējas ātrāk 1 stundas laikā. 2. Ievietojiet teststrēmeli uz urīna parauga bultiņas virzienā.Piezīme: urīna līmenis nedrīkst pārsniegt marķējuma līnijas testa strēmeles. 3. Pēc tam, kad vismaz 3-10 sekundes, noņemiet to un pieņem to par tīru un līdzenas virsmas; vai ņemt to ārā, un saglabāt to urīna kausa, līdz rezultāts ir lasīt. 4. Gaidiet violeta josla parādās, un testa rezultāti ir jālasa 3-5 minūtes.Pēc 10 minūtēm, spriedums bija spēkā neesošu. [Rezultāts spriedumu] Pozitīvo (+): Divas sarkanas joslas parādās.Viens atrodas testa zonā (T) un citi atrodas uz kvalitātes kontroles jomā (C).Un T līnija ir biezāka nekā C rindā, vai C un T līnijām ir gan bieza.Negatīvo (-): Vienu vai divas sarkanas joslas parādās.Viens ir testa zonā (T) un citi ir kvalitātes kontroles jomā (C), bet T līnija ir vieglāks nekā C rindā, vai nav T līnijas.Spēkā neesošu: nav sarkanu kvalitātes kontroles jomā (C), norādot, ka nepareizas ekspluatācijas procesā vai reaģenta sloksnes ir pasliktinājusies.Šajā gadījumā, instrukcijas jālasa vēlreiz un atkārtoti ar jaunu reaģentu strēmelēs.Ja problēma joprojām pastāv, pārtrauciet partijas numuru, nekavējoties sazinieties ar savu vietējo piegādātāju.Piezīme: lenti reaģenta sloksnes un teststrēmeli var parādīt krāsu dziļumu, pateicoties apjomu LH urīnā.Rezultāts tiek vērtēti saskaņā ar iepriekš minētajiem kritērijiem. [Jutība] minimālais nosakāmais daudzums šis produkts ir 10miu/ml. [Specifiku] Nē krusteniskās reakcijas ar HTSH, HFSH, utt.

hiv tests, ovul tests, anemometer bluetooth, ovitrelle 250 mg injekcijas, spirtu noslaucīt, zobu pulpas, hcg tests, ovul, spermas testu, antivielu tests