24GE+4SFP Izdevās Gigabit Saprātīga Ethernet tīkla Slēdzi, jaunu ieradās labākās cenas

€99.99

Jauns produkts

Pieejams

Zīmola Nosaukums POEPLUS
Slēdzis Jauda 56g
Saziņas režīms Full-Duplex & Half-Duplex
Skaits Saskarnes 28
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Iepakojums
Modeļa Numurs SM2404GS
Slēdža Tips Gigabit Switch
Sertifikācija CE
Pārraides Ātrums 10/100/1000Mbps
VLAN

24GE+4SFP Izdevās Gigabit Saprātīga Ethernet Switch

SM2404GS

Pārskats

24GE+4SFP Izdevās Gigabit Saprātīga Ethernet Switch, melno dzelzs korpusa dizains, iebūvēts DC 12V Barošanas, ar LED indikators uz paneļa, var dinamiski displeja savienojumu un iekārtu ekspluatāciju, nodrošina vienkāršu defektu noteikšanas metodes un atvieglotu uzturēšanu un apsaimniekošanu; šīs sērijas komutatori nodrošina uzlabotas tīkla vadības funkcijas: lieks gredzenu tīklu, VLAN, klastera, QoS, ātruma kontroli, ostas tēlu, kļūdas signāls un firmware online jauninājumu.

Ar 24GE RJ45 porti, varat automātiski pielāgot 10m, 100m un 1000m tīkliem, un var automātiski pielāgot, lai pilnībā duplex vai pusi dupleksais režīms; MAC adresi pašmācības funkcija nodrošina kļūdu bezmaksas datu pārraide; glabāt un pārsūtīt režīms novērš bojātās paketēs no applūšanas tīklā; plūsmas kontroles funkcija var novērst ietekmi liels daudzums momentāno datu tīklā; ostas atbalsta MDI/ Mdix auto flip funkcija, kas nav pretbloķēšanas līnijas ātruma pārraidei visās ostās.

Tas ir galvenokārt atrodas kodols, vai konverģences slāni lietotāju tīklu, piemēram, industriālo parku, ēkām, rūpnīcām un raktuvēm, valsts pārvaldes iestādēm, kopienas platjoslas, utt.; to var plaši izmantot Ethernet piekļuves scenāriji, piemēram, mazie un vidējie uzņēmumi, Interneta kafejnīcām, viesnīcām, skolām, u.tml.Galvenās Iezīmes Var pārsūtīt datus Lan tīkla; 24 x 10/100/1000Mbps auto-adaptīvā Porti, 4 x 1000Mbps SFP Porti, 1 x Konsoles Ports; Atbalsta IEEE802.3/IEEE802.3i/IEEE802.3uIEEE802.3ab/IEEE802.3z, veikalā un-uz priekšu; Ethernet ports atbalsta 10/100/1000M adaptīvā ; Panelis indikatoru uzraudzības statusu un palīdzēt atteices analīze; Fanless dizains, Dabiskās Dzesēšanas, 1U Rack Mount; Atbalsta 802.1 x ostas autentifikācijas atbalsts AAA autentifikācijas atbalstu, TACACS+ autentifikācija; Atbalsts WEB, TELNET, CLI, SSH, SNMP, RMON vadība; Pieteikums Vides Metro Optiskā Platjoslas Tīkla: Datu tīkla operatoru, piemēram, telekomunikāciju, kabeļu TV, un tīkla sistēmas integrācija,utt.Platjoslas privātā tīkla: Piemērots finanšu, valsts pārvaldes, eļļa, dzelzceļa, elektrības, valsts drošības, transporta, izglītības un citās nozarēs Multivides pārsūtīšanas: Integrēta pārvades attēlus, balss un datu, piemērots tālvadības mācību, konferenču TV, videotelefons un citas programmas monitoringu Reālā laika: Vienlaicīga pārraide reālā laika kontroles signālu, attēlus un datus

Specifikācijas

I/O Interfeisu

Jauda

AC 100-240V/50-60Hz

Ethernet

24*10/100/1000Mbps Ethernet Ports

4*10/100/1000Mbps SFP Ports

1*Konsoles Ports

Darbības

Joslas platums

56Gbps (bez bloķēšanas)

Pakešu Pārsūtīšanas ātrums

41.66 Mpps

Pakešu Bufera

4M

Atmiņas Ietilpība

128 MB

Zibspuldzes Jaudas

16 MB

MAC Adrese

8K

Jumbo Frame

9.6 Kbytes

Pārsūtīšanas Režīms

Veikalu un uz priekšu

Vlan

4096

Standarta

Tīkla protokols

IEEE802.3 (10Base-T)

IEEE802.3u (100Base-TX)

IEEE802.3ab (1000Base-TX)

IEEE802.3z (1000Base-FX)

IEEE 802.1 q

IEEE 802.1 p(QoS)

IEEE802.3x (Plūsmas kontroli)

Nozares Standarta

EMI: FCC, 15. Daļa, CISPR (EN55032) A klase

EMS: EN61000-4-2 (ESD)、EN61000-4-4 (ELP)

Šoks: IEC 60068-2-27

Brīvā Kritiena: IEC 60068-2-32

Vibrācija: IEC 60068-2-6

Tīkla Vidējo

10Base-T : Cat3、4、5 vai augstāk, UTP(≤100m)

100Base-TX : Cat5 vai augstāk, UTP(≤100m)

1000Base-TX : Cat5 vai augstāk, UTP(≤100m)

optiskās īpašības

multi režīmā:850/1310nm (0-2KM)

Viena režīma:1310/1550/1490nm(0-120 KM)

Aizsardzība

Drošības Certificae

CE、FCC、RoHS

Vides

Darba Vides

Darba Temperatūra:-20~50°C

Uzglabāšanas Temperatūra:-40~80°C

Darba Mitrums :10%~90%,kas nav kondensācijas

Uzglabāšanas Temperatūra:5%~90%,kas nav kondensācijas

Darba Augstums:Maximum10,000 pēdas

Uzglabāšanas heigh:Maksimālais 10,000 pēdas

Norāde

LED Indikatori

PWR、SYS、Saiti、AKTS

Mehānisko

Konstrukcijas Izmērs

Produkta Izmērs:410*185*44.5 mm

Iepakojuma Izmērs:470*275*80mm

Produkta Neto Svars:2.0 kg

Produkta Bruto Svars:2.6 kg

Iepakojuma Info

MEA:490*435*300MM

Iepakojums Gab:5GAB

Iepakojuma svars:14 KG

Barošanas Spriegums

Ieejas Spriegums: AC 100-240 V

Iepakojuma Saraksts

Slēdzis: 1 set

Lietošanas pamācība: 1

Atbilstības sertifikāts: 1

Garantijas karte: 1

AC strāvas vads 1

Pāri karājas ausīs

Pasūtīšana Info

SM2404GS

24GE TX+4SFP Izdevās Gigabit Saprātīga Ethernet Switch

Layer 2 Programmatūras Funkcijas

Ostu Vadība

Iespējot/Atspējot Ostas

Ātruma、Duplex、MTU Iestatījumu

Plūsmas kontrole

Ostu Informācijas Pārbaude

Portu Dublēšana

Atbalsta gan sānu virzienā port mirroring

Portu Ātrums

Atbalsta ostu balstīta ieejas / izejas joslas vadība

Ostas Izolācija

Atbalsta downlink ostas izolācija, un var sazināties ar augšupsaites ostas

Vētra Nomākums,

Atbalsta zināms uniraides, multiraides, nav zināms multiraides,

apraides veids vētra nomākums,

Vētra apspiešanu, pamatojoties uz joslas platumu, regulas un vētra filtrēšana

Saite Apkopojums

Atbalsts statiskā rokasgrāmata apkopojums

LACP atbalsts dinamiskās apkopojums

VLAN

Pieejamība

Bagāžnieka

Hibrīds

Atbalsta ostas, protokols, MAC balstīta VLAN sadalīšana

Atbalsta GVRP dinamisku VLAN registration

Voice VLAN

MAC

Atbalsts statiskā pievienošana, svītrošana

MAC adrese mācību limitu

Dinamiskas novecošanās laika iestatīšana

dell gigabit switch, 16 port, sonoff ieslēdziet funkcijas wifi, slēdzis interneta 300 mbps, fons dzimšanas dienas svinības, 8 1000mbps tīkla slēdzi, tīkla slēdzi, balts slēdzis ethernet, din sliedes ethernet, 6 gigabit