TP-LINK HS100, Wi-Fi smart plug, attālās piekļuves, balss Vadība, Google, Home, Android/iOS Saderīgu, garantija 2 gadi

€15.49

Jauns produkts

Pieejams

Zemējumu Standarta Zemējumu
Veids Kontaktdakša Ar Ligzda
Zīmola Nosaukums TP-link
Pogas Barošanas poga, Iestatījumi pogu
Aizsardzība Pret Pārslodzi
Noieta Skaits 1
Wifi
protokols IEEE 802.11 b/g/n
Pagarinājuma Kabeļa Garums >10m
Modeļa Numurs hs100
Sistēmas prasības Android 4.1 (vai augstāku) un iOS 8 vai augstāka
Sertifikācija RoHS, VNK, CE
Wifi tips 2.4 GHz, 1T1R
Izcelsme CH(Izcelsmes valsts)
Pārsprieguma Aizsargs No

TP-Link HS100 Wi-Fi smart plug

Attālās piekļuves Kontroles ierīcēm, kas savienotas ar smart plug, kur jums ir, Internetu, izmantojot bezmaksas Kasa lietojumprogrammu jūsu viedtālrunī.Plānošanas Programma smart plug, lai automātiski ieslēgtu vai izslēgtu enerģijas ierīces, kā nepieciešams, piemēram, ieslēgt gaismas uz krēsla vai izslēdziet to rītausmā.Ārpus Māju Pārvērst jūsu ierīces ieslēgšana un izslēgšana dažādos laikos, lai izskatu kāds mājās.Google Home balss Kontroles Google Home (nopērkams atsevišķi) ļauj kontrolēt ierīces, kas savienotas, lai smart plug, izmantojot tikai savu balsi.

Viegli kontrolēt jūsu elektroniskās ierīces un ierīces, tajā pašā laikā, jebkurā vietā

Smart sveces ir viegli uzstādīt un padarītu to pat vieglāk pārvaldīt jūsu mājas elektroniskās ierīces jebkurā pasaules vietā, ar pieskārienu uz jūsu Viedtālrunis.

Vienmēr Mājās

Saņemt maleants prom, izveidojot savu gaismu ieslēgt un izslēgt par konkrētu grafiku, lai padarītu to izskatās, ka tu esi mājās, ja jūs neesat īsti.

Kontroles un automatizē bez izkāpt no dīvāna

Ar pieskārienu jūsu Viedtālrunī, jūs viegli varat izslēgt gaismu un citas ierīces, dzīvojamā istaba, neizejot no gultas, vai grafiku, pēc jūsu kaprīze visas gaismas, lai iet pusnaktī

Moderns, elegants, Vienkāršs

Iedvesmojoties modernā stilā, dizains smart sveces ir tik vienkāršs, tik elegants, apvienot raiti ar esošo apdari.

Nekad let lietas darbu

Smart sveces dod jums mieru, lai iekļautu laika skaitītājs, kas automātiski izslēdzas ierīces, kas darbojas (piemēram, dzelzs vai matu curler), ja jums ir nepieciešams noteikt termiņu pirmais.

Specifikācijas

Atgriešanās

Jums ir 15 dienas, lai atgrieztos, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nepieņemam atpakaļ par anulēšanu šādos gadījumos: -Pārtraukumi vai ļaunprātīgu izmantošanu. -Estētisku kaitējumu, piemēram, skrambas vai izciļņiem. -Produkti, kas ir slapja ar ūdeni un/vai citiem šķidrumiem. -Oriģinālais iesaiņojums nav ideālā stāvoklī. -Produkti, kas var būt trūkst oriģinālos piederumus.

Sūtījumi

Mēs nepiegādājam uz Kanāriju Salām, Seūtu un Meliļu.

Par Mums

Dibināta 1996. gadā, TP-Link ir globāls piegādātājs uzticamu tīklu ierīces un piederumi, kas ir iesaistītas visos ikdienas dzīves aspektus.IDC analītiķis sabiedrība sistemātiski klasificē sabiedrība, skaits 1 piegādātāju Wi-Fi * ierīces, kas piegādā ierīces, lai vairāk kā 170 valstīs un sniedz pakalpojumus miljardiem cilvēku visā pasaulē.Ar pierādīta mantojuma stabilitāti, veiktspēju un vērtību, TP-Link ir radījusi produktu portfeli, kas atbilst tīkla visu lietotāju vajadzībām.Tagad, kā savienots dzīvesveidu turpina attīstīties, uzņēmumam ir paplašināt šodien, lai pārvarētu rītdienas prasībām." * Saskaņā ar IDC jaunākajā ceturkšņa ziņojumu visā pasaulē, galīgā versija otrajā ceturksnī 2018. gadam.

mājas, piekļuves kontroles sistēmas, ieslēdziet wifi, multi smart plug, logo tp link, mi plug, smart plug, es plug smart wifi, meross smart, homekit slēdzis