Jaunu Piepeši Pievienojiet Dzelteno/Sarkano Četri Rindā, 4 Rindā, Valdes Jautri Bingo Spēles Bērnu Rotaļlietas Izglītības Bērniem Dāvanu

€5.71

-34 %

€8.77

Jauns produkts

Pieejams

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Aizzīmju Punktiem:

1、Bērnu galda Spēli: ļoti vienkārša spēle ar ātru fotografēšanas ātrumu, tempu un sīva konkurence.Spēlētājs atgriežas bumbu tīkla, tajā pašā laikā un uzvar 4 bumbiņas ar tādu pašu krāsu rinda.

2、Interesantu Spēli: Šī spēle ir ļoti interesants, un koordinējot acis un rokas, lai driblētu bumbu uz priekšu, kas nodrošina lielu aizrautību.Atbalsta loģiskā domāšana un problēmu risināšana, saglabājot bērniem laimīgās stundas.

3、Kā Spēlēt: Combo 4 spēles noteikts uzvarētājs, lai iegūtu tādu pašu krāsu.

4、Fun Spēli: pirmais spēlētājs, lai saņemtu 4 gabali pēc kārtas uzvarēs spēli.Izskatīt un bloķēt pretinieku iepriekš, tas ir viss, vertikālās stratēģiju.

5、Spēlēt un Savākt Kopā: Spēlējot šahu var attīstīt jūsu bērna koncentrēšanās, loģisko domāšanu, spēju un spriedumu; apmācīt savu bērnu atmiņā, un iemācīties domāt pēc analoģijas.Tas ir puzzle un interesanta spēle.

Specifikācija:

Nosaukums: Classic vertikālu stratēģijas spēle

Izmanto: Izveidot 4 kombinācijas, vienlaikus bloķējot pretinieku Vairāk par 5 gadiem

Izmērs: aptuveni 32*29.5*6cm/12.59*11.61*2.36 jo

Svars: aptuveni 830g

Materiāls: plastmasa

Iepakojuma Saraksts:

Red Ball*12

Dzelteno Bumbu*12

Oranža Bumba*1

Šaha*1

četras pēc kārtas spēles, bingo mikroshēmas, 4 rindā, spēle, četras pēc kārtas, pievienot četras spēles, lotto komandas, bingo, bingo spēles, dixit