Saules Ūdens Strūklaku Sūknis Saules Dārza Sūknis Peldošās Iekārtas Laistīšanas Jauda Miniatūra Saules Strūklakas Baseins Waterpump

€10.46

-34 %

€16.09

Jauns produkts

Pieejams

Materiāls Plastmasas
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Apraksts:

Vienuma tips: Ūdens Strūklaku Sūknis

Sūknis spriegums: DC 7 V

Sūkņa jauda: 1.2 W

Saules panelis spriegums: 7V

Saules paneļu jauda: 1, 5 W

Saules paneļa izmērs: 110 * 110mm (monokristālu silīcija)

Maksimālais galvas: 120 cm

Maksimālā plūsma: 200L/H

Maksimālais izsmidzināšanas augstums: 70 cm

Spray režīmā: virsmas spray

Funkcijas

-- Viegli izmantot

-- Kompakts un izsmalcinātu

Komplektā ietilpst:

6 * Smidzināšanas uzgali(6 dažāda veida sprausla)

1 * Pamatnes sprausla

1 * Adapteris

1 * Lietotāja Rokasgrāmata

Piezīmes:

Lietošanas noteikumi

1. Lūdzu, apkopot produktu atbilstoši norādījumiem.

2. Lūdzu, ievietojiet saules paneļi vajadzīgajā pozīcijā, lai nodrošinātu, ka tie neattiecas uz citiem objektiem.Kad saules panelis saņem pietiekami daudz saules gaismas, sūknis sāks 3 sekunžu laikā.

3. Ja sūknis tiek laists ūdens, ūdens sūkņa lāpstiņriteni, ar to var nepietikt.Tas ir ieteicams, lai izveidotu savienojumu sūkņa sprauslu pēc normālas izsmidzināšanai.

4. Produkts ir tieša saules sūkni.Nav ārējās baterijas.Augstums spray ir pilnībā atkarīga no intensitātes, no saules.Kad saule ir zemu, sūknis nestrādās nepārtraukti, un tiks automātiski restartēts, līdz brīdim, kad saule sasniedz noteiktu intensitāti.Cv nepārtrauktu darbību.

5. Sūknim jābūt pilnībā iegremdēts ūdenī (nav uzsūktu saules panelis un kontrolieri ūdens), un tie nedrīkst būt dehidrēta uz ilgu laiku.

6. Lūdzu, ņemiet ūdens avotu tīru un tīru sūknis regulāri, lai novērstu sūkņa ieelpo ārvalstu jautājumiem un sūknis nevar normāli strādāt.

1-2mm kļūdas var pastāvēt, pateicoties manuāli mērījumi, lūdzu, lūdzu, saprast.Krāsas novirze var atšķirties sakarā ar dažādu monitoru iestatījumu.

sūknis saules ūdens, mini ūdens strūklakas baterijas, littat ūdens strūklakas, dīķa saules, apw7302b, akvārija ūdens sūknis, tda8922bth, 12v waterpump, Strūklakas Sūkņa Saules, akvāriju saules