KRĪTA KRĀSA oranža KRĪTU KRĪTS KRĀSAS MYA 200ML

€5.85

Jauns produkts

Pieejams

Glezna Krīts Mya Krāsas Viegli ūdeni dissolubility ļauj lietotājam pilnīgu informāciju, kā arī tās varētu tikt pabeigts Krīts , Signāli viduvēja Tiek piemērota lietošanai ar dažādu veidu materiāliem, kā arī Koka , Kartona , Ģipša Vai pat Mērķi L. Šāda veida glezna ir paredzēts restaurācija un dekorēšana, tomēr tas izceļas ar spēkā Veciem (vintage), kas Sniedz ekskluzīvu apdari.Šajā ekskluzīvā zīmola atribūti, kas atšķir tas arī varētu būt, ierāmētas ar ūdeni, tīrīšana pēc izmantošanas vai piemērošanas, kā arī ar otu, rullīti vai pistoli.

Glezna Krīts Mya Krāsas Viegli ūdeni dissolubility ļauj lietotājam pilnīgu informāciju, kā arī tās varētu tikt pabeigts Krīts , Signāli viduvēja Tiek piemērota lietošanai ar dažādu veidu materiāliem, kā arī Koka , Kartona , Ģipša Vai pat Mērķi L. Šāda veida glezna ir paredzēts restaurācija un dekorēšana, tomēr tas izceļas ar spēkā Vecumā no vintage .

mākslas kopums, lai mazulis, master baseins, tintes ūdensizturīgs, gadījumā, akvarelis, krīts krāsas gleznošanai, im fine, naftas lāpstiņa, kokogli, komplektu, konfeti pasteļa, slavenā rotaslietas