Bezmaksas piegāde!(100pcs/Daudz) MJ-T1.6 1/16" t-veida cauruļu savienotāji 1.6 mm, trīs ceļu, cauruļvadu veidgabali

€26.89

Jauns produkts

Pieejams

Modeļa Numurs MJ-T1.6
Veids tee
Forma Samazināt
galvenais kods Citi
Savienojums Citi
Materiāls Polytene
Zīmola Nosaukums MOJO
Technics Liešanas

MOJO SENSORS

Šļūtenes Savienotājs Piederumi

Izmantojot Jomā

Tās ir piemērotas visa veida cietā šļūtenes

(karstā ūdens caurules,caurules saules,gaisa kondicionieri,gaisa spiediena caurules,utt.)

Uzmanību

★ Šis produkts nav vienreizējās lietošanas medicīnas ierīcēm, mīksti priekšmeti, nav neatkarīga iepakojums, nav sterilizācija (ja nepieciešams, jums var arī sterilizēt sevi, izmantojot augstas temperatūras un augsta spiediena vai etilēna oksīda sterilizācijas) par farmaceitiskie, bioloģiskie eksperimenti ar rūpniecisko iekārtu, ar savienotājiem.

★ Sakarā ar augsto pieprasījumu pēc ķīmisko atlieku produktu bioķīmisko eksperimenti, produktus, mūsu uzņēmums ir ne sterils iepakojums, bet ne svina, kadmija un citu smago metālu kaitīgas vielas (vielas, kas var sniegt atklāšanas ziņojums).

★ Tāpat arī šī iemesla dēļ mums nav iespējams, lai pārliecinātos, vai produkti, kas nosūtīts jums ir pakļauti kaitīgām vielām, kas savā jomā.

★ Tādēļ, tiklīdz mūsu produkti ir izpārdotas, tā nav mana uzņēmuma iemeslu dēļ netiek atgriezta.Tur ir foto izmēri saskaņā sīkāk par preci,Lūdzu izskatu un apstiprināts, pirms tu maksā.

pamata savienotājs, šūnu savienotājs, lielā metāla savienotājs, slipring savienotājs, rg179 cemme savienotājs, bnc vīriešu savienotājs savienotājs, sakabes savienotājs šļūtenes plastmasas, uzmavas savienotāji ātri savienojuma adapteris pilienu, vara lietussargu cemme savienotājs, nerūsējošā tērauda gredzenu savienotājs