OUNONA 26L Salokāms Piknika Grozu Pusdienas Tote Vēsāks Mugursoma Āra Piknika Soma par Pārtikas preču Kajaks Tūrisma Pārgājieni (Zils)

€15.31

-36 %

€24.30

Jauns produkts

Pieejams

Stils Mūsdienu
Materiāls Oxford

Apraksts

Šī Piknika grozu kalpo kā piknika dzesētājs, kas ir ļoti izolēti, liela karsto vai auksto uzglabāšanas un galvenokārt tas ir saliekami, kas nozīmē, tas ir kosmosa saver, kā arī. 1 galvenie izolēto nodalījumu, uzglabā personiskajām mantām, ūdens pudelēm, uzkodas, atslēgas un pudeļu atvērēji.Standarta alumīnija folijas uzliku tur pārtika ,ēdināšana, dzērieni, augļi, uzkodas, vai citi izstrādājumi, svaigi/auksti un arī nopērkamas uz ilgu laiku, vairs nav jāuztraucas par pārtikas drošību, saldētavu, krāsu izbalēšanu un nerātns traipus.

Funkcijas

- Krāsa: Zila

- Materiāls: Neilons

- Izmērs: 42 x 23 x 27cm

- Tas Piknika grozu kalpo kā piknika dzesētājs, kas ir ļoti izolēti, liela karsto vai auksto uzglabāšanas un galvenokārt tas ir saliekami, kas nozīmē, tas ir kosmosa saver, kā arī.

- 1 galvenie salokāms izolēto nodalījumu, uzglabā personiskajām mantām, ūdens pudelēm, uzkodas, atslēgas un pudeļu atvērēji.

- Standarta alumīnija folijas uzliku tur pārtika ,ēdināšana, dzērieni, augļi, uzkodas, vai citi izstrādājumi, svaigi/auksti un arī nopērkamas uz ilgu laiku, vairs nav jāuztraucas par pārtikas drošību, saldētavu, krāsu izbalēšanu un nerātns traipus.

- Piknika soma, bet ne tikai, piknika vietu , jūs varat izmantot, lai BBQ, ceļojuma, kempings, vākšana, pārgājieni, parku, pludmales, iepirkšanās, izklaides vai jebkur ar ģimenēm, mīlētāji, draugi, utt.

Iepakojuma saraksts

1 x Piknika Grozu

metāla āķis, laivu inflat, 26l mugursoma mi, mi biznesa mugursoma 2 26l, zivju laivu, lūka laivu, militārā mugursoma 26l, laivu laivu, āķis dvieli, osprey mugursoma 26l