Uxcell 50 Gab Nitrila Gumijas O Ring Eļļas, Hermētiķi Grommets 35 mm x 2,5 mm

€3.80

-15 %

€4.52

Jauns produkts

Pieejams

Forma Starplikas Gredzens
Materiāls Gumijas
Standarta vai Nestandarta STANDARTA
Zīmola Nosaukums UXCELL
Modeļa Numurs O-Gredzenu

1.Tās ir apaļas formas, apaļi šķērsgriezumā.Izmantot plašā temperatūras diapazonā no -30 ° F (-34 grādi C) uz 250 grādiem F (121 ° C).

2.Buna N vai Nitrila ir labas mehāniskās īpašības, salīdzinot ar citiem elastomēru un augsta noturība pret nodilumu.Laba izturība pret daudzām naftas eļļas, smērvielas, hidrauliskās eļļas, alkohola, minerālu eļļas un smērvielas.

3.Tas O-gredzens ir izgatavots no melna nitrila gumijas, ir durometer no 50A, un ir paredzētas izmantošanai dažādas noslēdzošā programmas.

4.O-gredzeni, kas parasti nodrošina spiedienu un šķidruma blīvējumu starp cylindrically formas, kas pārklājas pārošanās virsmas un parasti redzams dzinēji, jaucējkrāni, atlokus, vārstus, un dažādi cilindri.

5.Buna-nitrila ir neaizsargāti pret acetons, ēteri, esteri, ozona, saules stariem un mitrumu, un tādēļ tās nevar izmantot ozonu, radot elektromotori, metināšanas iekārtas, vai programmas ar UV gaismu.

Iepakojuma Saturs: 50(+/-2%)gab. x O-Gredzenu

o gredzens, o ring gumijas, gumijas plāksne, o gredzena blīvējums 28, gumijas gredzens, kabeļu galda grommet, FKM, 20mm grommet, 70mm starpliku, 26 velosipēdu dakšām