Yonntech Automātiskais Ziepju Dozators Centrālās Touchless Kustības Vannas Maisītājs Viedo Sensoru Šķidro Ziepju Dozators

€13.27

-21 %

€16.80

Jauns produkts

Pieejams

Modeļa Numurs JJ08-0087-UK
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Pieteikums Vannas Istaba Aparatūras
Veids Automātiskais Ziepju Dozators
Sensora pozīcijas 2.5-7.5 cm
Sertifikācija CE
Materiāls ABS plastmasas +Nerūsējošā tērauda
Powered by 4 x AAA baterijas (nav iekļautas mūsu package)
Jauda 280ML
Indukcijas Laika 0.5 sekundes
Katru reizi, kad šķidrums par 1ml
Iezīme Šķidro Ziepju Dozators
Izmērs 110*83*190mm(L*W*H)

Paziņojumi: 1. Ja šķidruma līmenis ir zems, ir nepieciešams papildināt roku sanitizer nekavējoties, citādi roku sanitizer nebūs plūsmu ārā parasti; 2. Nejaukt ar roku sanitizer ar ūdeni un pievienot to trauku mašīnu, pretējā gadījumā tas ietekmēs parastās gāzizlādes mašīnas; 3. Ja mašīna netiek lietota ilgāku laiku, lūdzu, izslēdziet strāvas slēdzi un noņemt sārma baterijas; 4. Lūdzu, nav noliekt ķermeni, lai izvairītos no noplūdes roku sanitizer; 5. Šis produkts ir piemērots tikai lietošanai vannas istabā un virtuvē; 6. Nav noskalot ķermeni ar ūdeni, citādi tas būs sabojāt produkta; 7. Nelietojiet šo produktu ar vides, saules gaismas, pretējā gadījumā tas ietekmēs produkta funkcija; 8. Normālas apkārtējās temperatūras mašīna: 3 ℃ ~ 40 ℃ 9. Pirmo reizi, kad jūs to izmantot, jums ir nepieciešams, lai nospiediet to uz brīdi, lai izkļūt no šķidruma, jo šķidrums ir lipīga un biezs, un šķidrumu no caurules nevar noteikti tik daudzuzreiz.

Iezīmes: Viegli piepildīt atvēršanu.Saglabāt ziepes un samazināt izplatīšanos baktērijas.Izmantot ar trauku ziepes, šķidrās roku ziepes, vai ar roku sanitizer.Zems elektroenerģijas izmaksas,4 AAA baterijas turpināt strādāt par vienu gadu.Plaši izmanto vannas istabās un virtuvēs, mājas, biroja, skolas, slimnīcas, viesnīcas, utt.Tai ir iebūvēts infrasarkanais smart sensors, ziepes nāks ārā automātiski.Unikālo mūzikas skaņas funkcija atvieglo vecākiem jāuzrauga, vai bērni mazgā rokas.

Specifikācijas: Materiāls:ABS plastmasa Nerūsējošā tērauda Sensors pozīcija :2.5-7.5 cm Indukcijas laiks: 0.5 sekundes Max jauda: 280ml Katru reizi, kad šķidrums:par 1ml Izmēri: 110X83X190mm(LX W XH) Powered by: 4 x AAA baterijas (nav iekļautas)

Paketē Iekļauts: 1 x Automātiskais Ziepju Dozators 1 x Instrukcija Manua

pievienojiet usb uk, anglija uk, kleita uk, pielāgot uk, karoga lielbritānija, uzlīmes uk, karoga uk, lādētājs uk, plāksteris uk, london uk